Bendraukime
 

Egidijus Buožis

Rūšiuoti pagal:

Biografija

Egidijus Buožis

Egidijus Buožis – pianistas ir kompozitorius, M. K. Čiurlionio menų gimnazijos (1983 m. baigė mokyt. B. Karosienės fortepijono klasę) ir LMA (1988 m. baigė prof. K. Grybausko fortepijono klasę) auklėtinis. Yra surengęs nemažai solinių fortepijono muzikos koncertų, koncertavęs su Valstybiniu simfoniniu ir Lietuvos kameriniu orkestrais. Dar mokydamasis 6 klasėje, pianistas pradėjo domėtis džiazo muzika. Studijuodamas LMA, 1984 m. laimėjo pirmąją vietą tarptautiniame džiazo improvizacijos konkurse Vilniuje. E. Buožis koncertuoja ne tik solo, bet ir kartu su žymiausiais Lietuvos džiazo muzikos atlikėjais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Pianistas yra Vilniaus, Kauno, Birštono džiazo muzikos festivalių dalyvis. Roko, džiazo ir avangardinės muzikos seminaro (1991 m. Danijoje), Niels-Henning Orsted Pedersono akustinio džiazo simpoziumo (1993 m. Danijoje) dalyvis, ne kartą apdovanotas įvairiais prizais ir pelnęs laureato vardą.

Dešimtus metus dėsto džiazo improvizacijos pagrindus LMA ir fortepijono specialybę Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje. E. Buožis yra pirmosios lietuviškos knygos apie džiazą „Džiazo istorija“ bendraautoris.

1996 m. E. Buožis išleido jazzy pop stiliaus autorinį CD „Meilės miestas“, 2000 m. su Valerijumi Ramoška – CD „Solo ir duetai“.

AUKSINIS DISKAS 2003, Geniušas, Juozapaitis, Valstybinis Vilniaus kvartetas, Buožis
LMS
Petras Geniušas (fortepijonas), Vytautas Juozapaitis (baritonas), Valstybinis Vilniaus kvartetas,
Didysis muzikų paradas '99
LMS
10 valandų koncerto rinktinė Didysis muzikų paradas
Perkamiausios prekės
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €