Bendraukime
 

Viktorija Zabrodaitė

Rūšiuoti pagal:

Biografija

Viktorija Zabrodaitė

Viktorija  Zabrodaitė (fleita) baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantūrą (doc. Liongino Čiapo  kl.), tobulinosi  prof. Imanto Sneibio (Latvija), prof. Zdeneko Bruderhanso (Čekija) bei kitų žymių fleitos pedagogų meistriškumo kursuose.

Fleitininkė atlieka įvairias programas koncertų cikluose „Mūsų miesteliai“, dalyvauja muzikinio švietimo programoje „Beauštanti aušrelė“. V. Zabrodaitė dažnai matoma įvairių festivalių bei koncertų afišose. Tai – „Sugrįžimai“, „Alma mater musicalis“, „Paežerių“, Pažaislio, „Biržų pilies“, „Netradicinių ansamblių fantazija ir žavesys“, „ Rūmų muzika“, „ Didysis muzikų paradas“. Tarptautiniame festivalyje „Druskininkų vasara su M.K. Čiurlioniu“ fleitininkė grojo kompozitoriaus Vytauto Barkausko misterijoje „Vasara, Druskininkai, 2005“ (2005), ir Giedriaus Kuprevičiaus kūrinio „Echo- Aidas“ premjeroje (2008).

Atlikėja pasirodo su įvairių sudėčių ansambliais, o koncertiniai keliai veda po visą Lietuvą ir toli už jos ribų. Tarp fleitininkės scenos partnerių yra Kęstučio Grybausko pianistų kvartetas,  pianistė Šviesė Čepliauskaitė, su kuria įkurtas ansamblis „Duo Sensibile“, žymūs Lietuvos ir Vokietijos vargonininkai, akordeonų kvintetas „Modus“, „Duo Strimaitis“, trio „Grazioso“. Su pastaruoju ansambliu, kuriame dar dalyvauja operos solistė Joana Gedmintaitė, bei pianistė Vilma Rindzevičiūtė- Zbinden koncertuota itin daug Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje,  Šveicarijoje, Austrijoje, 2006 m. išleista kompaktinė plokštelė. Taip pat fleitininkės įrašų yra Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje.

Atlikėja sėkmingai derina koncertinę atlikėjišką veiklą su pedagogine – yra ilgametė fleitos specialybės pedagogė Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje.

Viktorija Zabrodaitė (fleita) ir Šviesė Čepliauskaitė (fortepijonas), "Sensibile"
Mel Bonis
F. Poulenc, A. Caplet, C. Saint- Saens, J. B. Singelee, M. Bonis, C. Debussy, P. Taffanel
2019 Spalis
P A T K Pn Š S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Perkamiausios prekės
2019 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2019 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €