Žemiau pateikiame CD garso įrašų sąrašą.
Nusipirkę šios kompaktinės plokštelės garso įrašus mūsų elektroninėje parduotuvėje, galėsite juos perklausyti tiesiog šioje svetainėje (tinklalapyje).
Šiuo metu galite perklausyti tik pirmąjį garso įrašą, kuris reprezentuoja visą kompaktinę plokštelę.
Norėdami įsigyti šiuos CD garso įrašus, įsidėkite prekę į pirkinių krepšelį ir įvykdykite užsakymą.
Kai užsakymo statusas (po sėkmingo apmokėjimo) bus pakeistas į įvykdytas, Jūs galėsite parsisiųsti visus CD garso įrašus mp3 formatu.
Įsigiję CD garso įrašus, galėsite bet kada juos perklausyti mūsų parduotuvėje prisijungę su savo vartotojo duomenimis arba parsisiuntę į savo laikmeną.
IRENA MILKEVIČIŪTĖ
1. Vincenzo Bellini Casta Diva (Norma) 7’05
2. Giacomo Puccini Vissi d’arte (Tosca) 3”14
3. Tu? Tu? Piccolo Iddio (Madame Butterfly) 4”36
4. Giuseppe Verdi Pace, pace, mio Dio (La Forza del Destino) 6’ 29
5. Ritorna vincitor (Aida) 7’20
Įrašai iš Irenos Milkevičiūtės privataus archyvo
VYTAUTAS SONDECKIS
6. Nikolay Rimsky-Korsakov The Flight of the Bumble-Bee (arr. B. Traubas) 1’15
7. Balys Dvarionas By the Lake / Prie ežerėlio 5’32
8. Pyotr Tchaikovsky Melodie for cello and orchestra, Op. 42, Nr.3 (arr. P. Mechchaninov) 3’00
9. Anton Rubinstein Melodie (arr. B. Traubas) 3’08
10. Karl Davidov At the Fontain, op. 20, Nr.2 3’59
11. Sergey Rachmanov Vocalise, Op. 34, Nr. 14 5’27
12. The G-Strings Try To Remember 4’06
Atlieka Lietuvos kamerinis orkestras, diriguoja Davidas Geringas
Įrašai iš Vytauto Sondeckio privataus archyvo
PRANCIŠKUS NARUŠIS
13. Sergey Taneyev Canzona op. 36 6‘04
14. Vytautas Blūšius Romansas (arr. P. Narušis) 2‘41
15. Alexander Arutiunian Naktis prie Sevano ežero (arr. P. Narušis) 5‘03
16. . Moris Ravel Bolero (arr. P. Narušis) 7‘09
17. Žemaičių krašto daina Vobelėlė 2‘50
Atlieka: Pranciškus Narušis birbynė (14, 15, 16), klarnetas (13, 15)
LRT Lengvosios muzikos orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas A. Končius (13 ), 1976 m.
Saulina Atkočaitytė, fortepijonas (14, 15, 16); Saulius Šiaučiulis, fortepijinas (15, 16)
Tautinių šokių kolektyvas „Žilvinas“ vokalinė grupė, vad. Judita Kiaulakytė (17)
Įrašai iš Pranciškaus Narušio privataus archyvo
T.T. 1:19.04
Garso režisierius Michailas Omeljančukas, Dailininkas Arvydas Nekrošius
Koncepcijos ir tekstų autorė Audronė Žigaitytė-Nekrošienė
„Auksinio disko“ prizo steigėjai Lietuvos muzikų sąjunga, BOD Group, LRT
Rėmėjai: Lietuvos kultūros ministerija, BOD Group
Irena Milkevičiūtė – viena ryškiausių Lietuvos muzikos kultūros asmenybių, pasaulinį pripažinimą pelniusi dainininkė. Baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos prof. Z. Paulausko dainavimo klasę ir iš karto buvo pakviesta į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą, kuriame iki šiol dainuoja visas pagrindines lyrinio ir dramatinio soprano partijas. 1978–1979 m. studijas tęsė garsiojoje Milano “La Scala”. Ten parengė Čio-Čio-San , Mimi, Violetos bei soprano G. Verdi Requiem partijas, dainavo “La Scala” rengiamuose koncertuose “Piccola Scala” scenoje, Romoje, Parmoje, Busete, Fidencoje. Po studijų teatre “La Scala” buvo įvertinta kaip turinti “gerą vokalo techniką, nepaprastai muzikali, puikiai stilių jaučianti” dainininkė. I. Milkevičiūtė – kelių prestižinių konkursų laureatė. 1977 ji pelnė I premiją M. Glinkos konkurse Maskvoje, 1978 – diplomą tarptautiniame P. Čaikovskio konkurse Maskvoje, 1982 – II premiją F. Erkelio ir F. Kodály konkurse Budapešte, o 1986 – II premiją „Madama Butterfly“ konkurse Tokijuje. Tarptautinį pripažinimą I. Milkevičiūtė pelnė dainuodama daugelyje žymių pasaulio teatrų bei koncertų salių: Austrijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, JAV, Olandijoje, Prancūzijoje, Škotijoje, Vokietijoje ir daugelyje kitų Europos, Azijos, Pietų Amerikos valstybių. Dalyvavo Splito (Kroatija) tarptautiniame festivalyje (Aida), Savonlinos (Suomija) operos festivalyje (Abigailė G. Verdi „Nabuke“), Dalhalos (Švedija) festivalyje, kur ne kartą triumfavo jos Abigailė ir Turandot. 1995 m. solistė pelnė Lietuvos teatro sąjungos ,,Kristoforo“ prizą. 1996 m. apdovanota Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino III laipsnio ordinu. 1997 m. Operos bičiulių draugija ją išrinko geriausia metų operos soliste ir apdovanojo „Kipro“ prizu. 2000 m. ji pelnė Lietuvos nacionalinę kultūros ir meno premiją. 2001 m. apdovanota Latvijos didžiuoju muzikos prizu, o 2002 m. Latvijoje jai įteiktas „Aldario“ prizas už operos meno puoselėjimą. 2002 ir 2003 m. „Operos švyturių“ apdovanojimuose ji pelnė Metų operos solistės vardą. Nuo 1988 m. I. Milkevičiūtė dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, yra šios aukštosios mokyklos profesorė. 2012 m. pelnė garbingiausią Kultūros ministerijos apdovanojimą – garbės ženklą „Nešk savo šviesą ir tikėk“.
Vytautas Sondeckis – garsus, tarptautinį pripažinimą pelnęs violončelininkas. Gimė muzikų šeimoje (tėvas Saulius Sondeckis – dirigentas, mama Silvija Sondeckienė violončelininkė, studijavusi Maskvos P. Čaikovskio konservatorijoje pas Mstislavą Rostropovičių). Būdamas penkerių, pradėjo mokytis groti fortepijonu, o nuo šešerių – violončele. Šešiolikos metų buvo priimtas į specialią muzikos mokyklą prie Sankt-Peterburgo konservatorijos, mokėsi pas Anatolijų Nikitiną. Nuo 1993 metų Vytautas Sondeckis studijavo Liubeko aukštojoje muzikos mokykloje (Musikhochschule Lubeck) pas prof. Davidą Geringą. Tais pačiais metais buvo paskirtas NDR (Šiaurės Vokietijos radijo) simfoninio orkestro violončelių grupės koncertmeisterio asistentu (dabar orkestro violončelininkas solistas). Orkestro muzikos direktorius yra Christoph Eschenbach. 1993 V. Sondeckis laimėjo pirmą vietą tarptautiniame violončelininkų konkurse Ispanijoje (Murcia), o 2000 metų Virtuozų festivalyje Sankt-Peterburge (Rusijia) gavo specialų garbės prizą. Vėliau buvo kviestas koncertuoti su įvairiais prestižiniais orkestrais (tarp jų Lietuvos kameriniu ir Sankt-Peterburgo simfoniniu orkestrais). Koncertiniuose turuose po Europą Vytautas susilaukė pripažinimo. Vytautas Sondeckis taip pat groja styginių kvintete ”The G-Strings”, kuris yra pasirašęs ilgalaikę sutartį su įrašų firma ”EMI Elektrola”. Kritikai apie V. Sondeckį rašė: „Vytautas Sondeckis muzikuodamas demonstruoja eleganciją, poetinį polėkį, subtilų stiliaus pojūtį, - visa tai leidžia priskirti jį didžiųjų violončelininkų ratui.” (Le Monde de la Musique).
Pranas Narušis – instrumentalistas (klarnetas, birbynė, saksafonas) ir dirigentas. Muzikinės karjeros pradžioje grojo su įvairiais orkestrais ir kameriniais ansambliais, tačiau savičiausi ir įspūdingiausi visada buvo jo soliniai koncertai. Dažniausiai atliko lietuvių kompozitorių Alvydo Remesos, Jono Domarko, Remigijaus Šileikos, o taip pat Natalijos Mūdrajos solo kūrinius klarnetui, dedikuotus specialiai Pranui Narušiui. Ne kartą dalyvavo įvairiuose estradinės muzikos festivaliuose, kituose muzikiniuose projektuose, koncertavo Europoje, JAV. 1975-1993 m. Lietuvos Muzikos Akademijos Klaipėdos fakultetų džiazo orkestro vadovas. 1980 m. P. Narušio vadovaujamas džiazo orkestras buvo apdovanotas festivalio „Liepajas Dzintars“ (Latvija) Didžiuoju prizu bei 6 kartus įvairiose nominacijose pelnė kitokius aukštus apdovanojimus.