DAVID‘S SONG

Bendraukime
 

DAVID‘S SONG

DAVID‘S SONG
DAVID‘S SONG
Autorius (iai): Anatolijus Šenderovas
Atlikėjas (ai): David Geringas
Prekės kodas: LMSMBCD-107
Kaina: 3.00 €
Kiekis:

Žemiau pateikiame CD garso įrašų sąrašą.
Nusipirkę šios kompaktinės plokštelės garso įrašus mūsų elektroninėje parduotuvėje, galėsite juos perklausyti tiesiog šioje svetainėje (tinklalapyje).
Šiuo metu galite perklausyti tik pirmąjį garso įrašą, kuris reprezentuoja visą kompaktinę plokštelę.
Norėdami įsigyti šiuos CD garso įrašus, įsidėkite prekę į pirkinių krepšelį ir įvykdykite užsakymą.
Kai užsakymo statusas (po sėkmingo apmokėjimo) bus pakeistas į įvykdytas, Jūs galėsite parsisiųsti visus CD garso įrašus mp3 formatu.
Įsigiję CD garso įrašus, galėsite bet kada juos perklausyti mūsų parduotuvėje prisijungę su savo vartotojo duomenimis arba parsisiuntę į savo laikmeną.

Nr.
Pavadinimas
Trukmė
1
DAVID'S SONG

Anatolijus Šenderovas. „David’s Song“ violončelei ir styginių kvartetui
atlieka Davidas Geringas ir styginių kvartetas „Chordos“

00:15:45


"Muzikos barai", 2014 m. Balandis (3-4 numeris)

Anatolijus Šenderovas. „David’s Song“ violončelei ir styginių kvartetui

Anatolijaus Šenderovo kūrinys „David’s Song“ (Dovydo giesmė) sukurtas 2006 metais Kronbergo akademijos(Vokietija) užsakymu, jis dedikuotas ilgamečiam kompozitoriaus kūrybos partneriui ir draugui Davidui Geringui jo 60-mečio proga. Kūrinio premjerą Kronberge D. Geringas griežė su Valstybiniu Vilniaus kvartetu.

Kaip ir ankstesni Anatolijaus Šenderovo Davidui Geringui dedikuoti kūriniai, taip ir „David’s Song“ jau turi įspūdingą koncertinę biografiją – apie 40 kartų buvo atliktas su trimis dešimtimis skirtingų Europos, Amerikos, JAV, Australijos ir Izraelio styginių kvartetų, įrašytas į dvi kompaktines plokšteles, palankiai įvertintas kritikos.

„David’s Song“ prasideda ekspresyviu violončelės monologu, kuris svarbus visai kūrinio dramaturgijai. Vėliau skambantis dainingas ir nostalgiškas violončelės balsas „Dovydo giesmę“ simboliškai susieja su biblinių psalmių kantiliavimo tradicija. Tačiau girdime ne tik ekspresyvius monologus, kantileną, bet ir nesutramdomą džiaugsmingą ir tragišką šokį: visa tai išgyvena solistas pritariant, o kartais ir prieštaraujant kvartetui.

Ir staiga – graži, skaisti vaikiška melodija, kurios  elementus galima pastebėti viso kūrinio faktūroje. Skamba vardas Polly Josephine – tai Davido ir Tatjanos Geringų anūkė, gimusi kaip tik tuo metu, kai buvo kuriamas „Dovydo giesmės“ finalas. Rimties ir nostalgijos, neišvengiamo būties tragiškumo fone kompozitorius netikėtai ir simboliškai pasuka gyvenimo ratą – naujoji gyvybė įkūnija tęstinumo ir ateities viziją.

Naujoje Lietuvos muzikų sąjungos išleistoje kompaktinėje plokštelėje „David’s Song“ atlieka Davidas Geringas ir styginių kvartetas „Chordos“.

 

Perkamiausios prekės
M. K. Čiurlionis. Simfoninės poemos Jūra, Miške ir kantata  De Profundis
LMS
Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, Kauno valstybinis choras; diriguoja Juozas Domarkas
20.00 €
2024 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
Audronė Žigaitytė
2024 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
30.00 €