Bendraukime
 

Andriaus Mamontovo naujausias albumas "Degančios akys"

Andriaus Mamontovo naujausias albumas "Degančios akys" 2015-10-02

Netrukus klausytojus pasieks Andriaus Mamontovo naujausias albumas „Degančios akys“. Andrius Mamontovas pristatydamas naująjį savo darbą, pasakojo:

- Šį albumą aš kūriau beveik keturis metus. Tiek laiko jau praėjo nuo paskutiniojo mano albumo “Elektroninis Dievas” išleidimo 2011-ais. Muziką daugeliui dainų parašiau 2012-ųjų vasarą, keliaudamas po Kipro salą. Vėliau rašiau tekstus. Pirmos dainos žodžiai yra parašyti per 2012-ų metų, o paskutiniosios, per 2014-ųjų Kalėdas. Žodžiai visada ateina sunkiau. Kartais tenka braukti, perrašinėti ir ieškoti jų iš naujo. Kartais tenka tiesiog gyventi savo gyvenimą ir laukti, kol ateis naujas jausmas ir mintis, kuri taptų daina.

Albumo įrašai vyko pusę metų. Visą 2015-ųjų pavasarį su mano grupe repetavome naujas dainas. Gegužės antroje pusėje prasidėjo darbai studijoje: įrašai, skambesio ir aranžuočių tobulinimas. Įrašinėjome visiems gerai žinomo Lietuvos muzikanto Sauliaus Prūsaičio įrašų studijoje. Saulius yra sukaupęs senovinės įrangos kolekciją. Ją ir naudojome. Norėjosi to “senoviško” 70-ųjų, 80-ųjų jausmo. Labai džiaugiuosiu, kad dirbome su Sauliumi. Jis yra labai svarbus šio albumo atsiradimui.

Vėliau įrašas buvo suvedinėjamas ir ruošiamas gamybai pas kitą, ilgametį mano draugą ir kolegą Artūrą Pugačiauską. Artūras yra daugelio mano albumų garso režisierius. Albume be manęs (vokalas, gitara, sintezatorius, perkusija) groja: Meinardas Brazaitis - mūšamieji, Eimantas Belickas - klavišiniai, smuikas, Romas Rainys - gitara, Tomas Andrijauskas - boso gitara. Taip pat keliose dainose perkusija groja mano sūnus Andrius.

Viršelio nuotraukos autorius - Gedmantas Kropis. Dizainas - Giedrės Lisauskaitės. Kompaktinės plokštelės knygelėje panaudotos mano paties darytos fotografijos.

“Degančios Akys” man reiškia aistrą, tikslo ir krypties turėjimą, ieškojimą, siekimą, nepasidavimą. Viso albumo nuotaika yra kiek nostalgiška. Būtent todėl norėjosi jį įrašinėti, naudojant ankstesnių dešimtmečių įrangą. Mano tikslas buvo sukūrti dešimt romantiškai-nostalgiškų dainų, kurių temos ir skambesys būtų atpažįstamas visiems mano ir grupės “Foje” gerbėjams.

Man labai patinka rezultatas, kuris buvo pasiektas visos puikios komandos įdėto darbo ir meilės dėka.

Noriu tikėti, kad patiks ir jums.

 

2020 Gegužė
P A T K Pn Š S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Perkamiausios prekės
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €