Bendraukime
 

Donata ir Gintaras Rinkevičiai per Kalėdas virsta scenos partneriais

Donata ir Gintaras Rinkevičiai per Kalėdas virsta scenos partneriais 2015-12-22

Vieno žymiausių Lietuvos dirigentų Gintaro Rinkevičiaus namuose jau senokai tvyro Kalėdinė nuotaika. Jo žmona Donata Rinkevičienė neslepia, kad Kalėdos jų šeimoje yra laukiamiausia šventė, o šventinis šurmulys labiau džiugina nei erzina. Tiesa, šalia mielų šeimyninių rūpesčių, profesionali aktorė per šventes ant scenos virsta ir savo vyro maestro G. Rinkevičiaus partnere.

Keturis vaikus auginanti garsi pora Kalėdoms pradeda ruoštis prasidedant gruodžiui. „Nors aš jau rudenį imu burbėti, kad noriu Kalėdų!” – juokiasi Donata. Moteris pasakoja, kad šeima puošia eglutę ir visus namus, rinkdamiesi ryškių spalvų dekoro detales ir įvairiaspalves lemputes, mat namų interjere vyrauja balta spalva. D. Rinkevičienė neslepia, kad Kalėdinė karštinė, kai visur pilna skubančių žmonių, jos netrikdo ir neerzina. „Man patinka prieš Kalėdas ramiai klaidžioti po prekybos centrus, ieškant, kuo dar galėčiau papuošti namus“, – sako žinoma moteris. Ir neįsivaizduoja Kalėdų be nelukštentų lazdynų arba graikinių riešutų ir kalno naminių kūčiukų. Maloniu ritualu tampa ir dovanų paieška bei pakavimas.

Nors šeima yra D. Rinkevičienės tvirtovė, užuovėja ir pasididžiavimas, švenčių metu moteris prisimena ir profesinius rūpesčius. Profesionali aktorė tampa savo vyro maestro G. Rinkevičiaus ir jo vadovaujamo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro scenos partnere: „Koncertai „J. Štrauso valsų ir polkų fejerverkai“ pasižymi netradicine koncepcija. Tai – teatralizuotas reginys, kuriame tampu prabangia šventinio pokylio dama“, – pasakoja D. Rinkevičienė. Paklausta, kaip kilusi mintis šventinį orkestro koncertą paversti teatralizuotu reginiu, Donata teigia, kad tai buvusi maestro mintis. „Aš ieškojau įdomių faktų ir šmaikščių istorijų apie J. Štrausą, linksmiausias ir įtraukėme į koncerto programą“, – pasakoja moteris.

Šventiniai koncertai „J. Štrauso valsų ir polkų fejerverkai“ su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru įvyks gruodžio 26 d. 19 val., ir gruodžio 31 d. 19 val. Vilniaus Kongresų rūmuose. Bilietus galite įsigyti „Tiketoje“ ir Vilniaus kongresų rūmų kasose.

2019 Rugsėjis
P A T K Pn Š S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Perkamiausios prekės
2019 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2019 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €