Bendraukime
 

Kalėdų ir Naujųjų metų koncertai Vilniaus rotušėje

Kalėdų ir Naujųjų metų koncertai Vilniaus rotušėje 2015-12-23

Didžiausias ir džiugiausias metų šventes pasitikite ypatingai!

Senoji Vilniaus rotušė – ypatinga vietą. Tai rūmai, kuriuose kiekvieną apsilankiusį apgaubia pakili, šventinė nuotaika. Visus vilniečius ir miesto svečius kviečiame pabūti ypatingą aurą turinčioje aplinkoje, drauge su iškiliausiomis Lietuvos muzikinės kultūros asmenybėmis, kurios iš pačių gražiausių melodijų supynė šventinių programų vainikus jūsų Kalėdoms ir Naujiesiems metams.

Gruodžio 25 d.

19 val. „Gražiausia yra širdies muzika“ – Virgilijus Noreika ir M. K. Čiurlionio kvartetas.

Nepraleiskite bene vienintelės progos Šv. Kalėdas, praleisti su ypatingu Lietuvos atlikėju – maestro Virgilijumi Noreika bei ne tik Lietuvos, bet ir užsienio publikos pamiltu M. K. Čiurlionio kvartetu.

2015-ieji – jubiliejiniai Virgilijaus Noreikos metai. Scenos legenda savąjį 80-metį palydi kartu su M. K. Čiurlionio kvartetu ir kalėdiniam vakarui rengia išskirtinį pasirodymą. Koncerte skambės žinomi ir iki šiol negirdėti kūriniai – operų ir operečių arijos, itališkos, ispaniškos, amerikietiškos ir, žinoma, lietuviškos dainos. Maestro V. Noreika kviečia visus atverti savo širdis Kalėdų stebuklui.

Gruodžio 26 d.

16 val. Kalėdų „Užkalbėjimai“ su Domantu Razausku ir grupe.

Domantas Razauskas į komandą pasitelkęs puikius muzikantus kviečia į nepakartojamą dainų ir improvizacijų koncertą, kuriame bus įprasmintas ilgai lauktų Šv. Kalėdų išsipildymas. Poetui, dainų autoriui ir atlikėjui Domantui talkins vienas žymiausių Lietuvos multiinistrumentalistų –  Saulius Petreikis, puikus akordeonininkas Nerijus Bakula ir boso gitaros meistras Paulius Rukas. Šie, publikos širdis sušildantys improvizatoriai, kiekvieną kūrinį gebantys paversti nedideliu ritualu, specialiai Kalėdoms parengė ypatingą akustinę programą, kurioje klausytojams pristatys naujausius D. Razausko kūrinius ir kultinėmis tapusias šio bardo dainas. 

19 val. „Pasaulio spalvos ir aistros“ su „Baltijos gitarų kvartetu“.

„Baltijos gitarų kvartetas“ – Zigmas Čepulėnas, Sergejus Krinicinas, Saulius S. Lipčius, Chrisas Ruebensas – pasaulinių konkursų laureatai, grojantys įvairiausią muziką – J. S. Bacho,  D. Rosinio, G. Kuprevičiaus ir Ch. Ruebenso, balkanų liaudies ir flamenko, roko ir „worl music“.Šventinio koncerto programoje prie „Baltijos gitarų kvarteto“ prisijungs jų geri draugai, nuolatiniai jų koncertų partneriai –  multiinstrumentalistas Saulius Petreikis ir žymus džiazo kontrabosininkas Vytis Nivinskas. Gitara yra instrumentas sielai. Kai stygas valdo gitarą įsimylėję vyrai, klausytojų sielos ir juokiasi, ir verkia, ir siaučia, ir nutyla. Nes gitarų muzikoje telpa visos pasaulio spalvos, aistros ir išgyvenimai.

Gruodžio 27 d. 28 d. Vilniaus rotušė. 

16 val. ir 19 val.  „Pagauk Kalėdas“ – akustinis „Tele bim-bam“ koncertas ir Neringos pasakų knygos premjera.

Koncerto vedėja ir režsierė Neringa Čereškevičienė kviečia į jaukų ir nuotaikingą „Tele bim-bam“ populiariausių ir naujų dainų koncertą „Pagauk Kalėdas“. Renginys skirtas ir mažiems, ir dideliems kalėdinės nuotaikos gaudytojams.

Scenoje susitiks net kelios 25-ąjį gimtadienį švenčiančios populiariosios grupės „Tele bim-bam“ daininikų kartos. Pirmuosius žingsnius žengiančius mažylius palaikys užaugę ir savo profesionalų muzikinį kelią žangiantys artistai. Visiems talkins dainų aranžuotojo G. Venoslovo suburta muzikantų grupė.

Šventinė staigmena – N. Čereškevičienės pirmosios pasakų knygos pristatymas.

 Gruodžio 29 d.

17 val.  „Kamerinės muzikos stebuklas“ –  Martynas Švėgžda von Bekker  (smuikas)  ir  Jonė Punytė  (fortepionas)

Du ryškūs ir talentingi Lietuvos muzikos pasaulio grynuoliai pristato gražiausių kamerinių kūrinių smuikui ir fortepijonui programą, kuria galėtų gėrėtis net karaliai.

Martynas Švėgžda von Bekkeris yra ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje žinomas ir mylimas muzikantas, nuolat kviečiamas koncertuoti garsiausiose Europos scenose. Smuikininkas savo gyvenimą nuo pat vaikystės yra susiejęs su muzika ir kultūros pasauliu, mene visuomet siekia aukščiausio lygio profesionalumo, gilumo. Pagrindiniai šio menininko tikslai – kurti ir groti harmonigą muziką, skleisti gėrį ir meilę.

Pianistė Jonė Punytė puikiai žinoma muzikantė šalyje, gebanti profesionaliai atlikti įvairiausių epochų kūrinius nuo klasikos  iki šiuolaikinės moderniosios muzikos. Daugybės tarptautinių konkursų laureatė, fortepijono dėstytoja, koncertmeisterė,

nuolatinė orkestrų solistė.

20 val.  Naujametis Alinos Orlovos solinis koncertas

Gana retai scenoje matoma, bet kas kartą staigmenomis pribloškianti originalioji atlikėja Alina Orlova Naujųjų metų išvakarėse ištikimiausius savo kūrybos gerbėjus kviečia į solinį koncertą. Išskirtinio šventinio vakaro metu bus galima išgirsti ne tik pačius žymiausius menininkės kūrinius, bet ir visiškai naujas dainas iš pavasarį pasirodžiusio albumo „88“.

Gruodžio 30 d.

16 val. „Džiazuojanti klasika“ – nuo A. Vivaldžio „Žiemos“ iki A. Chačaturiano „Šokio su kardais“

Kai seserys muzikantės Rūta ir Saulė Rinkevičiūtės sukūrė kolektyvą „Džiazuojanti klasika“, turbūt nesitikėjo tokios sėkmės. Nuostabūs muzikantai ir džiazo rūbais apvilkta klasika yra grupės vizitinė kortelė.

Pianistė Rūta Rinkevičiūtė-Buškevic, smuikininkė Svetlana Maigienė, improvizacijų meistras akordeonininkas Nerijus Bakula, džiazmenai smuikininkas Tadas Dešukas, kontrabosininkas Vytis

Nivinskas bei perkusininkas Vytis Vainilaitis koncerto metu žavės publiką netikėčiausiomis klasikos interpretacijomis. Šiuolaikiniais džiazo ritmais skambės A. Vivaldi,  J. S. Bacho, M. Ravelio, A. Chačaturiano, S. Prokofjevo ir Dž. Bizet muzika. Toks šventinis vakaras kiekvieno klausytojo širdyje įžiebs jausmų ugnį, kuri neišblės iki pat Naujųjų metų nakties.

Gruodžio 31 d.  

18 val. „Gražiausia yra širdies muzika“ – Virgilijus Noreika ir M. K. Čiurlionio kvartetas.

Ne tik Šv. Kalėdas, bet ir Naujuosius metus pasitikite su tikrąja Lietuvos žvaigžde – maestro Virgilijumi Noreika bei M. K. Čiurlionio kvartetu.

2015-ieji – jubiliejiniai Virgilijaus Noreikos metai. Scenos legenda savąjį 80-metį palydi kartu su M. K. Čiurlionio kvartetu ir kalėdiniam vakarui rengia išskirtinį pasirodymą. Koncerte skambės žinomi ir iki šiol negirdėti kūriniai – operų ir operečių arijos, itališkos, ispaniškos, amerikietiškos ir, žinoma, lietuviškos dainos. Maestro V. Noreika kviečia visus atverti savo širdis Kalėdų stebuklui.

21 val. „Pakelkime taurę linksmybių“ – naujametis Edmundo Seiliaus, Kristinos Zmailaitės ir styginių kvarteto „Art Vio“ koncertas.

Žavingoji scenos pora – tenoras Edmundas Seilius ir sopranas Kristina Zmailaitė – pavergia klausytojų širdis ne tik puikiais balsais, bet ir savo nuoširdumu, gebėjimu įtraukti publiką į muzikos puotą. Apkeliavęs bene pusę pasaulio ir grįžęs į Lietuvą, E. Seilius greitai tapo populiarus ir visų mėgiamas solistas. Solinės karjeros laiptais į aukštumas netruko užkopti ir K. Zmailaitė, vis dažniau dainuojanti drauge su sutuoktiniu. Naujųjų metų sutiktuvių vakarui abu solistai parengė iškilmingą operų ir operečių arijų programą, kurią įgyvendinti padės publikos mylimas styginių kvartetas „Art Vio“.Skambant nuostabiausioms arijoms ir griežiant sodriems styginiams bus prasminga pakelti „taurę linksmybių“ ir pasitikti taip ilgai visų lauktus 2016-uosius!

Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt

2020 Vasaris
P A T K Pn Š S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Perkamiausios prekės
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €