Bendraukime
 

Ingridos Toleikytės TIESA

Ingridos Toleikytės TIESA 2019-07-24

Dainininkė Ingrida Toleikytė-I. T. į muzikinę sceną grįžta su nauju pseudonimu, savo kūrybos daina ir pačios nufilmuotu vaizdo klipu.

Atlikėja savo naują kūrybinį etapą pradeda daina „Tiesa“, kurią aranžavo Deivydas Zvonkus. Ingrida neslepia, kad šį jautrų kūrinį įkvėpė jos pačios patirtos sudėtingos emocijos. „Tai daina apie mūsų emocijas. Daugelis mano, kad neigiami jausmai yra kažkas blogo, lyg nuo jų tampame silpnesni ar mažiau vertingi. Savo daina noriu pasakyti, kad kiekvienas turi teisę pykti, liūdėti, jaustis sutrikęs ar atstumtas. Turime teisę būti savimi ir už tai niekas negali mūsų teisti. Manau, kad į neigiamas emocijas reikėtų žiūrėti kaip į trumpalaikį reiškinį, po kurio ateina džiaugsmas“, – pasakoja dainininkė.

Dainoje atsispindinčios asmeninės patirtys paskatino sukurti minimalistinį vaizdo klipą. Jį atlikėja nufilmavo pati: „Tai mano pirmas toks savarankiškas darbas, kai dėl visko rūpinausi nuo pradžios iki galo. Norėjau, kad klipas būtų intymus, nuoširdus ir atviras. Man buvo svarbu, kad kūrybiniame procese nepasimestų dainos žinutė. Todėl idėja viską nufilmuoti pačiai buvo geriausias pasirinkimas ir pasiteisinęs eksperimentas.“

Naująjį pseudonimą I. Toleikytė pasirinko norėdama pažymėti savo, kaip atlikėjos, pokyčius ir naują karjeros etapą. „Aš pasakoju savo istoriją, bet tikiu, kad daugelis joje atras dalelę savęs. Nuo šiol mano dainos bus lyg dienoraščio tekstai – atviros, nuoširdžios, kalbančios apie tai, kas mane jaudina ir įkvepia. Inicialai I. T. lyg parašas po įrašu, simbolizuojantis mano tikrumą.“

Dainininkė Ingrida Toleikytė-I. T. savo muzikinę karjerą pradėjo kaip atlikėja DZALA. Išleido kelias dainas, sukūrė ir atliko pagrindinę dainą LNK serialui „Juodosios našlės“. Kiek vėliau ji pasirodė LNK muzikinėje laidoje „Finalo ketvertas“ ir kitose TV laidose. Jos unikalus dainų atlikimas, emocionalumas ir išskirtinė išvaizda įsiminė daugeliui televizijos žiūrovų.

2021 Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Perkamiausios prekės
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €