Bendraukime
 

Kauno simfoninis orkestras muzikuos su naujaliukais

Kauno simfoninis orkestras muzikuos su naujaliukais 2016-02-17

KMSO kiekvieną penktadienį kviečia klausytojus pasinerti į klasikinės muzikos garsų pasaulį. Dažnai scenoje orkestras pasirodo su muziką besimokančiais bei studijuojančiais moksleiviais ir studentais. Jau tradiciniais tapo Kauno miesto simfoninio orkestro rengiami koncertai kartu su laureatais tapusiais moksleiviais iš Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos. Vasario 19 d., penktadienį, 18 val., KMSO  pristato koncertą su jaunaisiais muzikantais.  

Kiekvienais metais Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija organizuoja atranką, kurios metu atrenkami gabiausi, talentingiausi bei geriausiai pasiruošę mokiniai iš visų dėstomų specialybių. Rengiamame koncerte klausytojai turės puikią progą išgirsti jaunuosius atlikėjus – Nataną Bairaką, Gabrielę Sutkutę, Stasį Makštutį, Rugilę Ambrozevičiūtę, Vaidą Mikalajūnaitę, Eglę Gudaitytę, Mildą Kraujutaitytę, Jonę Barborą Laukaitytę ir Aistę Karpavičiūtę iš fortepijono, pučiamųjų bei styginių skyrių. Kauno miesto simfoniniam orkestrui ir solistams diriguos Martynas Staškus.

Martynas Staškus – choro, orkestro ir operos dirigentas, pedagogas, įvairių šalies bei tarptautinių konkursų laureatas. Dirigentas yra Lietuvos muzikos akademijos docentas, Kauno fakulteto Choro dirigavimo katedros dėstytojas. Doc. Martynas Staškus kartu yra ir Vilniaus mokytojų namų kamerinio mišriojo choro „Salutaris” meno vadovas ir dirigentas. Nuo 1997 metų jis yra Lietuvos operos ir baleto teatro dirigentas. M. Staškus dirigavo daug įvairių koncertinių programų, parengtų su Lietuvos muzikos akademijos kameriniu orkestru, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Lietuvos nacionalinės filharmonijos simfoniniu orkestru, Vilniaus universiteto kameriniu „Archi Vilnensis” orkestru, Lietuvos kameriniu orkestru. Ir žinoma, su Kauno miesto simfoniniu orkestru. Martynas Staškus su Lietuvos operos ir baleto teatro orkestru ir choru – pirmą kartą Lietuvoje atliko J. S. Bacho „Pasijas pagal Morkų”.

Koncerto programoje – C. Saint Saens, S. Rachmaninov, G. Donizetti, W. A. Mozart, F. Doppler, H. Wieniawski, B. Dvariono kūriniai. 

2020 Vasaris
P A T K Pn Š S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Perkamiausios prekės
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €