Bendraukime
 

Kauno Laisvės alėją užlies gyvos muzikos energija

Kauno Laisvės alėją užlies gyvos muzikos energija 2020-08-03

Kiek pailsėjęs ir susitikimų su klausytojais išsiilgęs Kauno miesto simfoninis orkestras klasikinės muzikos pagalba ir vėl energizuos Kauną.

Rugpjūčio 7 dieną orkestras kauniečiams ir miesto svečiams dovanos jau trečiąjį koncertą iš ciklo „Kaunas energizuojasi. Prisijunk ir Tu“. Orkestras, diriguojamas Adrijos Čepaitės, atliks žinomiausias klausytojams puikiai pažįstamų kompozitorių L. van Beethoveno, Dž. Pučinio, V. A. Mocarto, Ž. Bizet uvertiūras.

Šio ciklo sumanymas kilo kaip pozityvus atsakas psichologiškai ir morališkai varginančiam karantino laikotarpiui, nes netikėtai užklupusi pandemija atnešė ilgai trukusią tylą. Tačiau miestas negali kvėpuoti be jo erdvėse ir miestiečių sielose skambančios muzikos, kuri yra teigiamos energijos šaltinis. Todėl pasitelkęs šimtmečių patikrintos klasikinė muzikos skleidžiamą pozytivumą ir stiprų paveikumą, orkestras savo miestą stengiasi pripildyti augančio Kauno energija.

Po dviejų pastarųjų ciklo koncertų klausytojų veidai iškalbingai bylojo, kad orkestro atliekamos muzikos energija džiugino susirinkusią publiką. Laisvės alėją užliejusi muzika taip pat vertė prisijungti ir atsitiktinius praeivius. Todėl orkestras nusprendė surengti dar vieną susitikimą su klausytojais.

Anot orkestro vadovo, kiekvienam kūrėjui yra reikalingas grįžtamasis ryšys. Koncertuojant įprastose, pasirodymams skirtose erdvėse, kontaktas su žiūrovu šiek tiek skiriasi nuo pasirodymo viešoje miesto erdvėje. Koncerto metu gyvai atliekama muzika tarp atlikėjų ir klausytojų sukuria dialogą, kurio metu gimsta nauja, dar nepatirta energija. Tam puikiai pasitarnauja mūsų pasirinkta erdvė. Laisvės alėja, tarsi tiesus kelias, kuriuo puikiai sklinda pačios muzikos bei atlikėjų siunčiama emocija klausytojams.

Visų kauniečių bei miesto svečių orkestras lauks jau šį penktadienį, 17 val., priešais Kauno miesto savivaldybę. Koncertu klausytojai galės mėgautis nemokamai.

Klausytojai taip pat kviečiami į naujo orkestro koncertinio sezono pasirodymus. Netrūks koncertų su puikiai pažįstamais operos solistais bei publikos mylimais batutos meistrais. Orkestras taip pat surengs koncertą skirtą L. van Beethoveno 250-osioms gimimo metinėms paminėti. Į artėjančio koncertinio sezono repertuarą orkestras įtraukė muzikinę pasaką skirtą visai šeimai. Dalyvaudamas įvairiuose festivaliuose orkestras ir toliau garsins savo miestą bei atliekama muzika energizuos miestiečius ir miesto svečius. Platesnė informacija apie visus Kauno miesto simfoninio orkestro koncertus bus paskelbta jau visai netrukus.

2020 Rugsėjis
P A T K Pn Š S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Perkamiausios prekės
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €