Bendraukime
 

Muzikuojančių šeimų festivalis “Gaidų pynė”

Muzikuojančių šeimų festivalis “Gaidų pynė” 2016-03-21

Muzikavimo šeimoje tradicijos puoselėtos įvairiais amžiais ir įvairiose kultūrose. Muzikavimo galia vertinama kaip šeimos saitų stiprinimo, jaunosios kartos ugdymo, kūrybingo laisvalaikio ir saviraiškos, šeimos kultūrinių tradicijų puoselėjimo, o taip pat kultūringos visuomenės ugdymo priemonė. Todėl muzikavimo šeimoje veiklos skatinimas yra visapusiškai reikšmingas. Muzikuojančioje šeimoje iš kartos į kartą perduodami ne tik muzikavimo įgūdžiai, bet ir atrandamas kūrybinis muzikavimo džiaugsmas, bendrų interesų suburiami šeimos nariai, tarp jų užsimezga stipresnis dvasinis ryšys, muzikinė veikla dovanoja gražų ir prasmingą buvimą drauge.

2016 m. Lietuvoje startuoja naujas projektas – Muzikuojančių šeimų festivalis-konkursas “Gaidų pynė”.

Festivalio tikslas – puoselėti Lietuvoje šeimos muzikavimo tradiciją, stiprinti šeimos narių tarpusavio ryšius, sudaryti sąlygas muzikuojančioms šeimoms ir jauniesiems atlikėjams įgyti sceninės patirties, scenoje kartu su artimaisiais išgyventi saviraiškos džiaugsmą. Festivalis suteiks progą muzikuojančioms šeimoms ir jauniesiems atlikėjams įgyti sceninės patirties, scenoje kartu su artimaisiais išgyventi saviraiškos džiaugsmą.

Festivalis taip pat plėtoja mokymosi visą gyvenimą idėją, skatindamas nuolatinį mokymąsi, vykstantį bet kuriuo amžiaus tarpsniu. Tad Festivalyje dalyvausiančios muzikuojančios šeimos gaus vertingų muzikos profesionalų patarimų, padėsiančių plėtoti turimus muzikinius įgūdžius.

Festivalis vyks visoje Lietuvoje. Festivalio laureatai turės galimybę išvykti į koncertines keliones Lietuvos mokyklose. Tai leis dalyviams pasidalinti muzikavimo šeimoje džiaugsmu su kitais, pajausti savo veiklos reikšmingumą ir prasmę ne tik savo šeimos rate.

Festivalio pagrindinis organizatorius – Šv. Kazimiero ordinas (www.ordinas.lt). Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros ministerija ir Kultūros Taryba.

Daugiau apie dalyvavimo Festivalyje sąlygas ir registracijos galimybes rasite tinklalapyje: gaidupyne.ordinas.lt

Dalyvių paraiškos priimamos iki balandžio 18 d.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

2020 Rugsėjis
P A T K Pn Š S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Perkamiausios prekės
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €