Pasyvaus dalyvio bilietas SEKMADIENIO DESERTAS

Bendraukime
 

Pasyvaus dalyvio bilietas SEKMADIENIO DESERTAS

Pasyvaus dalyvio bilietas SEKMADIENIO DESERTAS
Pasyvaus dalyvio bilietas SEKMADIENIO DESERTAS


Prekės kodas: TARP NATŲ 10
Kaina: 5.00 €
Kiekis:

Liepos 28 d., sekmadienis
19 val. Birštono kurhauzas (B. Sruogos g. 2)
SEKMADIENIO DESERTAS
Dainos, kurias dainavo mama

Gintarė SKERYTĖ (sopranas)
Povilas JARAMINAS (fortepijonas)
Programoje: R. Rodgers, Ch. Aznavour, M. Legrand, Z. Korepta, Z. Bružaitė, N. Brodszky, V. Jason, E. Garner, M. Fried ir kt.

Tikras sekmadienio desertas – kiek „lengvesnė“ dainininkės Gintarės Skerytės ir pianisto Povilo Jaramino programa „Dainos, kurias dainavo mama“. Joje skleisis abiejų atlikėjų ilgametės sceninės bičiulystės subrandintas improvizacinis talentas, dueto koncertuose žavintis gebėjimas reaguoti į mažiausius kolegos energetinius virpesius, gyvas ir išraiškingas dialogas.

Klausydamasis Gintarės ir Povilo tarsi tampi jųdviejų improvizacijų dalyviais: koncerte turi retą progą pajusti, kaip kūryba vyksta čia pat, šią akimirką.

Aksominis švelnaus tembro Gintarės balsas, lydimas jausmingo Povilo fortepijono pritarimo, abejingų nepalieka. Dainininkė žavi ypatingu muzikalumu, artistiškumu, šiluma, jos atliekami kūriniai išsiskiria melodingumu, charakterių įvairove.

Gintarė Skerytė dainuoja labai įvairių stilių muziką. Gal tam įtakos turi dainininkės interesų platumas? Juk jos repertuaro stilistinė ir žanrinė įvairovė – gana retas reiškinys tarp dainininkų. Be abejo, čia svarbus ir solistės išsilavinimas – Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ji baigė ne tik dainavimo, bet ir fortepijono studijas.

Povilas Jaraminas – vienas pirmųjų džiazo puoselėtojų Lietuvoje. Tačiau pianisto repertuare puikiai dera ir džiazo, ir klasikinė muzika, ilgametė scenos bendrystė jį siejo ir tebesieja su žymiausiais Lietuvos dainininkais – Virgilijumi Noreika, Irena Milkevičiūte, Giedre Kaukaite, Gehamu Grigorianu, Eduardu Kaniava, Judita Leitaite ir, žinoma, Gintare Skeryte.

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/5698/kurybos-metas-zvaigzdele-tu-mano-dainininke-g-skeryte

Daugiau informacijos:
https://www.muzikusajunga.lt/nariai/gintare-skeryte
https://www.muzikusajunga.lt/nariai/povilas-jaraminas

 2019 Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Perkamiausios prekės
2019 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2019 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €