Bendraukime
 

2014-04-17 | Kamerinės muzikos koncertas DRAUGAI DRAUGAMS

Balandžio 17 d. 19 val. PIANO.LT salė kviečia į gurmanišką kamerinės muzikos koncertą. Balandžio 17 d. 19 val. PIANO.LT salė kviečia į gurmanišką kamerinės muzikos koncertą. Lietuvos ir užsienio publikai jau gerai žinomi atlikėjai visiems draugams – muzikos mylėtojams paruošė dovaną – unikalią kamerinės muzikos programą, kurią išgirsti kviečia Šv. Velykų išvakarėse jaukioje senamiesčio aplinkoje. 

Retai skambančiais kamerinės muzikos kūriniais pasimėgauti ir šviesioje bei nuotaikingoje atmosferoje atsipalaiduoti šį gražų pavasario vakarą kviečia Rūta Lipinaitytė (smuikas), Dainius Rudvalis (kontrabosas), Donatas Bagurskas (kontrabosas) bei šių ryškių stygininkų nepamainoma partnerė Indrė Baikštytė (fortepijonas). Koncerte taip pat dalyvauja Kristijonas Venslovas (smuikas) ir Vidas Vekerotas (altas).

Koncerte įvairiapusiškai atsiskleis rečiau koncertinėje erdvėje skambantis kontraboso garsas. Anatolijaus Šenderovo Sulamitos giesmės panardins į karaliaus Saliamono ir jaunos piemenės, vynuogynų prižiūrėtojos Sulamitos aisringą meilę ir viliones, o nuotaikingas italų kompozitoriaus, vadinamojo kontraboso Paganini, - Giovanni Bottesini kūrinys “Meilės aistros” dviems kontrabosams ir fotepijonui suteiks galimybę pasidžiaugti kontrabosų virtuoziškumu.

Pirmą kartą Vilniuje skambės žymaus turkų kompozitoriaus ir pianisto Fazil Say sonata, kerinti savo rytietiška nuotaika. Ją lydės dvi charakteringos Zitos Bružaitės miniatiūros, skirtos smuikui su fortepijonu.

Vakarą papuoš nuostabi Johno Williamso tema iš žymaus Steveno Spielbergo filmo “Šindlerio sąrašas”. Šio puikaus filmo muzika yra pelniusi daugelį apdovanojimų, tarp jų ir Grammy.

Koncertą vainikuos Fausto Latėno kvartetas Nr. 2, “Šviesiam atminimui”. Kūrinyje panaudotos ištraukos iš muzikos žymiam Rimo Tumino spektakliui “Nusišypsok mums, Viešpatie“. Už muziką šiam spektakliui kompozitoriui įteiktas Šv. Kristoforo apdovanojimas.

PROGRAMA


G. Bottesini Passione Amorosa (“Meilės aistros”)
F. Say Sonata smuikui ir fortepijonui
A. Šenderovas “Sulamitos giesmės” kontrabosui ir fortepijonui
Z. Bružaitė Dviejų dermių miniatiūros smuikui ir fortepijonui
J. Williams Tema iš kino filmo Schindler's List (“Šindlerio sąrašas”)
F. Latėnas Kvartetas Nr.2, “Šviesiam atminimui”


Bilieto kaina 10 litų. Moksleiviams, studentams ir senjorams taikoma 50% nuolaida. Bilietus galima įsigyti prieš renginį koncertų salėje.

2014 Balandis
P A T K Pn Š S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Perkamiausios prekės
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €