Bendraukime
 

2018-08-04 | LIAUDIES DAINŲ KONCERTAS-KONKURSAS

LIAUDIES DAINŲ KONCERTAS-KONKURSAS

Birštono EGLĖS sanatorija

Algirdo gatvė 22, Birštonas, LT-LT-59204

Rugpjūčio 4 d., šeštadienis, 21 val. EGLĖS sanatorija (Algirdo g. 14, A korpusas)

VAKARO SERENADOS
LIAUDIES DAINŲ KONCERTAS-KONKURSAS BIRŠTONO MERĖS TAUREI LAIMĖTI

Koncertuoja BVMA dalyviai

BIRŠTONO SAVIVALDYBĖS MERĖS NIJOLĖS DIRGINČIENĖS SVEIKINIMO ŽODIS

Mieli akademijos dalyviai, dėstytojai, svečiai,

liepos 28 – rugpjūčio 6 dienomis mūsų kurorte skambės gražiausia muzika – tradiciškai visus sukvies Birštono vasaros menų akademija. Džiaugiuosi, kad jau šeštą kartą vyksta šis unikalus Lietuvos muzikų sąjungos, Vytauto Didžiojo universiteto ir Birštono savivaldybės projektas. Šiemet, kai minime ypatingą sukaktį – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, – kultūros ir meno puoselėjimas, profesionalios muzikos sklaida yra nepaprastai svarbu. Juk būtent muzika vienija, džiugina ir įkvepia žmones.

Dešimt dienų koncertų salėse ir netikėtose kurorto erdvėse vyks klasikinės muzikos koncertai, tarptautinis simpoziumas ir meistriškumo kursai tema „Interpretacijos meno paslaptys ir subtilybės XXI a. atlikimo mene ir pedagogikoje“. Kiekvieną vakarą kurorto gyventojų ir svečių laukia akademijos pedagogų ir aktyviųjų dalyvių, kviestinių atlikėjų koncertai, susitikimai ir diskusijos.

Dėkoju už bendradarbiavimą projekto organizatoriams ir partneriams: Lietuvos muzikų sąjungai, Vytauto Didžiojo universitetui, sanatorijai „Eglė“, Birštono kultūros centrui ir Meno mokyklai, dėstytojams ir svečiams. Ypač esu dėkinga projekto idėjos autorei ir sumanytojai kompozitorei, pedagogei, muzikos kritikei prof. Audronei Žigaitytei-Nekrošienei už tai, kad šis unikalus projektas jau šešerius metus puošia Birštono kurortą.

Birštono vasaros menų akademija – tai muzikos šventė, kurios nekantriai laukia ir Birštono bendruomenės nariai, ir kurorto svečiai iš Lietuvos ir užsienio. Birštoniškius maloniai kviečiu džiaugtis puikiais renginiais, o kurorto svečius liepos 28 – rugpjūčio 6 d. planuoti muzikinę viešnagę Birštone. Visiems linkiu sėkmės, puikios nuotaikos ir įsimintinų muzikinių akimirkų!

Projekto „Birštono vasaros menų akademija“ globėja,
Birštono savivaldybės merė
Nijolė Dirginčienė

2018 Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Perkamiausios prekės
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €