Bendraukime
 

2019-02-10 | Orkestro muzikos koncertas „Orkestro DNR“

Orkestro muzikos koncertas „Orkestro DNR“

Utenos kultūros centras

Aušros g. 49, Utena, LT-28193

Vasario 10 d., sekmadienį, 15 val. Utenos kultūros centre

Orkestro muzikos koncertas „Orkestro DNR“

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Solistai – LNSO muzikantai: VALENTINAS GELGOTAS (fleita), RAIMONDA VIRVYTIENĖ (fleita), ALBINAS GRAŽULIS (trombonas), ANDRIUS ŽIŪRA (klarnetas), JULIUS KLIMAVIČIUS (fagotas), EDMUNDAS KULIKAUSKAS (violončelė), AGNĖ ŠVAGŽDYTĖ (smuikas), ANDRIUS REKAŠIUS (vibrafonas), MINDAUGAS GECEVIČIUS (valtorna), TOMAS BIELIAUSKAS (obojus)

Dirigentas ROBERTAS ŠERVENIKAS

Koncertą veda muzikologas VIKTORAS GERULAITIS

Programa: ANTONIO VIVALDI – Koncertas obojui, styginiams ir klavesinui C-dur, RV 447; CARL MARIA VON WEBER – „Vengriškas andante ir rondo“, versija fagotui ir orkestrui, op. 35; PAUL DUKAS – „Villanelle“ valtornai ir orkestrui; NINO ROTA – Koncerto in C trombonui ir orkestrui II d. Lento, ben ritmato ir III d. Allegro moderato; ARVYDAS MALCYS – „Izabelės sapnas“ violončelei ir styginių orkestrui; GEORGS PELĒCIS – „Žydintis jazminas“ smuikui, vibrafonui ir kameriniam orkestrui; AARON COPLAND – Koncertas klarnetui ir orkestrui; FRANZ DOPPLER, KARL DOPPLER – „Rigoletto-Fantasie“ dviem fleitoms ir orkestrui, op. 38

„Susipažinkime su orkestru iš arčiau“ – tai koncerto motto, kuris jau tapo gražia tradicija. Kasmet metų pradžioje Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras (LNSO) rengia muzikinį prisistatymą, kuriame visas būrys talentingų LNSO muzikantų demonstruoja savo meistriškumą atlikdami įdomias, retai skambančias partitūras solo su orkestru. Tai muzikantai nuo stygininkų iki pūtikų, nuo pirmojo orkestro pulto iki boso partijų atlikėjo. Visi jie į sceną žengia kaip solistai. Šių metų pasirodymo programoje – įvairių epochų kūriniai, atspindintys kiekvieno soluojančio instrumento galimybes ir virtuoziškumą. Tarp kūrinių – dvi šių laikų muzikos kompozicijos. Tai – kaimyninės Latvijos kūrėjo Georgo Pelēcio miniatiūra, netradiciškai gretinanti du solistus – smuiką ir vibrafoną. Taip pat girdėsime LNSO violončelininko bei kompozitoriaus Arvydo Malcio „Izabelės sapną“ violončelei ir styginių orkestrui. Koncerto programą komentuoja charizmatiškasis muzikologas Viktoras Gerulaitis.

Bilietai – 3, 5 Eur

Projektą remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

2019 Vasaris
P A T K Pn Š S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Perkamiausios prekės
2019 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2019 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €