Bendraukime
 

2019-07-27 | BIRŠTONO VASAROS MUZIKA. Šeštadienio linksmybės. Subtilu-Z

BIRŠTONO VASAROS MUZIKA. Šeštadienio linksmybės. Subtilu-Z

Birštono kultūros centras

Jaunimo g. 4, Birštonas LT- 59206, LT-59206

Įsigyti PASYVAUS DALYVIO bilietą čia >>>

Šeštadienio linksmybės. Įsijunk gyvenimą / PLAY LIFE
SUBTILU-Z
Laurynas Vaitkus – tenorinė birbynė
Povilas Velikis – akordeonas
Dmitrijs Mihailovs – akordeonas
Vytautas Švažas – perkusija

Programoje: D. Pulauskas, P. Velikis, J. Jasinskis, T. Byčkovas, R. Rančys ir kt.

Mūsų gyvenimai yra labai spalvingi, juose yra energijos, jaunatviškumo, melancholijos, svajonių, liūdesio ir visas būsenas sutvarkančio proto. Todėl ir naujasia mūsų programa spalvinga savo charakteriais, muzikiniais sąskambiais, ji rezonuoja mūsų galvose ir širdyse. Tai mus įtakojanti ir piešianti mūsų asmenybes muzika. Toks yra mūsų gyvenimas.

Įsijunk gyvenimą! (Play Life) - mes jį jau įsijungėme. Įrašėme albumą, kuris yra arčiau mūsų kultūros, mūsų aplinkos, mūsų minčių. Nutarėme, kad į šį albumą reikia sudėti ne tik savo kūrybą, bet ir mums idėjiškai artimų ir puikiai žinomų bei vertinamų lietuvių kūrėjų darbus – Dainiaus Pulausko, Remigijaus Rančio, Jievaro Jasinskio kompozicijas.

Subtilu-Z yra ekstremaliai virtuoziškas garso estetų sambūris, užsimojęs pasiekti išskirtinės skambesio kokybės ir per vienuolika gyvavimo metų ženkliai priartėjęs prie šio ambicingo plano išpildymo. Empyrinio patyrimo ir nuodugnių tyrinėjimų keliu jiems pavyko įrodyti pasauliui, kad
a) muzika nėra tik garsas;
b) instrumentai tėra priemonė muzikinei energijai išreikšti;
c) muzikinės energijos nebūna per daug.
O taip pat ir patvirtinti seniai žinomą aksiomą, jog
d) svarbu ne tai, kas grojama, o kaip.

Tai yra didysis ketvertas... Tiksliau, daugiau nei ketvertas, palaikomas gerų bičiulių anapus scenos. O kiekvienas klausytojas, atsidūręs Subtilu-Z veikimo zonoje, pavirsta šito nuotykio suokalbininku ir muzikinio pasakojimo personažu. Jie kuria tai, ką jie mano esant geriausiu dalyku pasaulyje, eina link to, kas jų jutimu yra muzikos pašaukimas ir tikslas - sujaudinti klausytoją, kalbėti jam, atskleisti vidinius, svarbius išgyvenimus.

Kolektyvas, kaip akordeonistų duetas, įsikūrė 2005 metais ir iki 2008 metų išsiplėtė iki kvarteto. Tokios sudėties išliko iki šių dienų. Per šį laiką grupei pavyko sukurti savo nepakartojamą skambesį, kurio nesupainiosi su niekuo. Muzikos stiliaus neįmanoma aprašyti vienu žodžiu, bet tikrai galima pajausti.

“Subtilu-Z” tiesiog kviečia drauge jausti muzikos malonumą, pasiduoti jos energijai, išjungti analitinį protą, atsiriboti nuo prietarų ir paprasčiausiai išgirsti tai, kas neišreiškiama nei natomis, nei žodžiais.

2019 Liepa
P A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Perkamiausios prekės
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
2020 MUZIKOS BARAI - leidinio prenumerata
20.00 €